ZVÝŠ SVOJE PREDAJE VĎAKA PRÍBEHOM (STORIES) NA INSTAGRAME / FACEBOOKU

Vieš si predstaviť, že by si predávala svoje produkty a služby ako známi influenceri? Že ti stačí len zdieľať kreatívny a kvalitný obsah a zákazníci sa k tebe pohrnú?

Nemusím Ti hovoriť, že doba je rýchla a sociálne siete ovládajú nielen náš život, ale aj náš biznis.  Je dokázané, že sledovatelia – potenciálni klienti sledujú na sociálnych sieťach príbehy minimálne jednej firmy a radšej si nakúpia od ľudí, ktorí na príbehoch zdieľajú svoj produkt/službu.

Pozývam Ťa na môj webinár

ZVÝŠ SVOJE PREDAJE VĎAKA PRÍBEHOM (STORIES) NA INSTAGRAME / FACEBOOKU

Chceš vedieť viac ? Čítaj ďalej

Vieš, že príbehy/stories na Instagrame / Facebooku sú pre Tvoj biznis dôležité, ale

 • Nevieš ako sa používajú
 • Nemáš kreatívneho ducha
 • Nerozumieš tomu, čo je hashtag, boomerang, handsfree a iné
 • Nevieš ako ich nastaviť, aby si zacielila čo najviac ľudí
 • Nevieš ako funguje algoritmus príbehov
 • Už si to skúšala , ale nie je to ono
 • Vidíš ako to robia skúsení biznis ľudia a aj ty sa to tak chceš naučiť
 • Chcela by si sa to naučiť, ale nevieš kde začať...

TAK TO SI TU SPRÁVNE!

Tvorbe príbehov a ich kreatívnemu obsahu sa venujem už niekoľko rokov a primárne predávam LEN! Cez stories. Nebolo to však vždy tak. Naučila som ako byť pre sledovateľa zaujímavá, zábavná, atraktívna, aby nakoniec nakúpil. Čo je ale dôležité! Nemusíš robiť bláznivé kúsky, aby si zaujala diváka. Niekedy stačí vedieť ovládnuť to, čo nám už ponúkajú samotné príbehy na instagrame a facebooku a vedieť to použiť SPRÁVNE – to znamená – správne zaútočiť na Tvojho potencionálneho klienta.

ČO ŤA NAUČÍM?

 • Nastaviť si správne príbehy na Instagrame a Facebooku, tak aby ťa videlo čo najviac ľudí
 • Používať jednotlivé funkcie, ktoré príbehy ponúkajú, tak, aby si zaujala svojho klienta (Handsfree, boomerang, hashtagy, písmo, farby, filtre a mnoho ďalšieho)
 • Pozdieľam s Tebou Tipy a Triky na zvýšenie dosahu/algoritmu – čo je dôležité pre tvoj biznis
 • Prezradím Ti, ako to robím ja a čo funguje
 • Live na zoome s tebou preberiem Tvoje otázky a dám ti kreatívne nápady, ako „predať“ svoj produkt alebo službu prostredníctvom príbehu
 • Zazdieľam naživo tvorbu príbehu priamo z môjho telefónu

Aká je cena? 

Cena je 159,- EUR !

Prečo práve JA? 

V online svete sa pohybujem už niekoľko rokov. Vďaka práci s ľuďmi a práci v kreatívnom premysle dokážem nakopnúť múzu u mojich klientov a zároveň ich naučiť ako využiť sociálne siete (najmä príbehy na Instagrame a Facebooku) pre propagáciu a predaj svojho produktu a služby. Viem to, pretože to tak robím už roky a funguje to! Sledujem nové trendy, ale zároveň sa to nebojím naučiť aj staršiu generáciu, ktorá nemá s príbehmi až takú skúsenosť. Milujem kreatívnu prácu s ľuďmi, som energická osoba, ktorá chce rozdávať ľudom úsmev, dobrú energiu a vedomosti stručne, jasne a výstižne.

Ninka pozerám si ten tvoj kurz X faktor a mega je...veľmi ma potešilo že si ho spustila cez Vianoce 🙂 viem, že som nebola jediná prepnutá čo ho hneď išla kukať 😀 super investované peniaze..najmä sa mi páči, že si tam dala právnické aj účtovníčke info a teším sa na tvoj ďalší tréning, pre mňa máš veľmi príjemnú, akčnú energiu a za mňa veľmi počúvateľny prejav a dáva mi to zmysel čo hovoríš 🙂 drž sa a prajem Ti veľa spokojných klientiek .mne tvoje info pomáhajú orientovať sa v Tom MLM chaose.
Mária K.
Ahoj Ninka. Chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za tvoj tréning, ktorý si nám umožnila. Veľmi ma to nakoplo a veľa vecí som si uvedomila čo som robila zle. Si raketa a to doslova. Od začiatku ako ťa sledujem vidím, že si skvelá vo všetkom čo robíš a keď som videla príležitosť byť na tvojom tréningu tak som vedela že to bude mať veľký efekt. Ešte raz ďakujem. Dnes sa mi podarilo toľko vecí, koľko za posledného polroka nie. Si skvelá ďakujeme, mimochodom som poobvolávala veľa žien dnes nech si ťa idú pozrieť tak dúfam aj pôjdu !!
Marianna Š.
Ďakujem Ninka. Na tom tréningu Staň sa MLM raketou som Ťa úplne žrala, bohovská si bola. Ja som ešte v úplných začiatkoch MLM a veľmi si ma inšpirovala. Ďakujem
Katka S.
Ninuš, tvoj 3denný tréning bol úžasný, ja ťa pozorujem od doby kedy si vstúpila do sveta MLM , pokrok aký si spravila je naozaj raketový...nielenže máš veľa skúseností z rôznych oblastí, ale hlavne oceňujem tvoj individuálny prístup k ľuďom, snahu pomôcť im v ich ceste . Páči sa mi na tebe tvoja túžba stále sa vzdelávať a ísť stále vyššie a vyššie a tým pádom aj odovzdávaš cenné informácie, tipy a triky ako to robiť geniálne ...
Lucia K.

VIDEO REFERENCIE

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video