KARTIČKY RADOSTI

KARTIČKY RADOSTI

Príbeh....

Kartičky radosti vznikli niekedy v období roku 2004-2006, je pravda, že už si to presne nepamätám,ale viem, že to bolo na Gympli,keď som bola „násťročná“. S kamoškou sme si urobili tzv. KARTIČKY RADOSTI. Bol to celé môj crazy nápad, ale ve dvou se to lépe táááhne. Prečo? Lebo sme chceli mať skvelé dni a niekedy to bolo v škole náročné.  Vystrihli sme si A6 tku formát a napísali sme si tam rôzne mottá, afirmácie či citáty. Samozrejme bolo to cele vo vtipnej nôté ako „Božie mlyny melú pomaly, ale múku...“ a podobne. :D:D:D Vtedy nám to prišlo strašne vtipné a extrémne cool. Každý deň sme si vybrali jednu kartičku a týmto „heslom“ sme sa riadili celý deň. Keď nás najedovala profesorka na matematike, povedali sme si...Božie mlyny melú pomaly...ale múku... a výbuch smiechu bol na svete:)

A Tak vznikli kartičky radosti.

KARTIČKY RADOSTI PRE ÚSPEŠNÚ PODNIKATEĽKU

Je sofistikovaná verzia vyššie spomínaných kartičiek radosti. Každá úspešná žena a úspešná podnikateľka je na svojej ceste raz hore, raz dole. Veľa z Vás nemá na svojej ceste podporu, alebo kopanec energie, keď to práve potrebuje. A povedzme si úprimne, keď sa cítiš totálne na „hovno“ a nepodporuje ťa ani rodina, ani manžel, niekedy je to veľmi ťažké vstať a ísť stále v ústrety svojím snom. A PRETO VZNIKLI KARTIČKY RADOSTI PRE ÚSPEŠNÚ PODNIKATEĽKU.

Sú to kartičky, plné úžasných slov, citátov, mottá, afirmácie, či krásne slová, ktoré ťa v správnu chvílu podržia, pohladkajú na duši, či nakopnú na ďalšiu cestu v biznise.

Ako to vlastne funguje ?

KARTIČKY RADOSTI pre úspešnú podnikateľku sú motivačné vety, ktoré majú za úlohu pomôcť ti na tvojej podnikateľskej ceste. Posilnia tvoj mindset a častokrát ti pomôžu v rozhodovacích procesoch.

Tieto frázy, afirmácie, či citáty si vyber intuitívne na každý deň. Môžeš si vybrať náhodnú kartičku, ktorá ťa bude sprevádzať celý deň alebo „ísť podľa čísiel“ aký je deň v kalendári – takú kartičku si vyberieš, prípadne ťa bude dňom sprevádzať tá, s ktorou najviac rezonuješ.

Každú kartičku môžeš nosiť aj v peňaženke a kedykoľvek ju vytiahnuť. Povedz si danú vetu nahlas  alebo v hlave, prípadne niekoľkokrát za sebou. Zavri si oči alebo sa pozeraj na seba do zrkadla. Jednoducho to precíť, aby ti veta zarezonovala v kostiach.

Kartičku si môžeš napríklad nalepiť na chladničku, alebo na zrkadlo – jednoducho tam, kde tvoje oči blúdia často.

  • Čaká Ťa náročný deň?
  • Čaká Ťa pohovor?
  • Robíš dôležité rozhodnutie v biznise?
  • Nevieš, či zvoliť cestu A alebo cestu B?
  • Strácaš sebavedomie a istotu na svojej ceste?
  • Práve si si vypočula demotivujúce vety od svojho blízkeho?
  • Prečítala si si hejty na svoju osobu/projekty?

POTREBUJEŠ POVZBUDENIE? NAKOPNUTIE?

Presne na TOTO Ti slúžia KARTIČKY RADOSTI pre úspešnú podnikateľku.

Reference

Ninka pozerám si ten tvoj kurz X faktor a mega je...veľmi ma potešilo že si ho spustila cez Vianoce 🙂 viem, že som nebola jediná prepnutá čo ho hneď išla kukať 😀 super investované peniaze..najmä sa mi páči, že si tam dala právnické aj účtovníčke info a teším sa na tvoj ďalší tréning, pre mňa máš veľmi príjemnú, akčnú energiu a za mňa veľmi počúvateľny prejav a dáva mi to zmysel čo hovoríš 🙂 drž sa a prajem Ti veľa spokojných klientiek .mne tvoje info pomáhajú orientovať sa v Tom MLM chaose.
Mária K.
Ahoj Ninka. Chcem sa ti veľmi pekne poďakovať za tvoj tréning, ktorý si nám umožnila. Veľmi ma to nakoplo a veľa vecí som si uvedomila čo som robila zle. Si raketa a to doslova. Od začiatku ako ťa sledujem vidím, že si skvelá vo všetkom čo robíš a keď som videla príležitosť byť na tvojom tréningu tak som vedela že to bude mať veľký efekt. Ešte raz ďakujem. Dnes sa mi podarilo toľko vecí, koľko za posledného polroka nie. Si skvelá ďakujeme, mimochodom som poobvolávala veľa žien dnes nech si ťa idú pozrieť tak dúfam aj pôjdu !!
Marianna Š.
Ďakujem Ninka. Na tom tréningu Staň sa MLM raketou som Ťa úplne žrala, bohovská si bola. Ja som ešte v úplných začiatkoch MLM a veľmi si ma inšpirovala. Ďakujem
Katka S.
Ninuš, tvoj 3denný tréning bol úžasný, ja ťa pozorujem od doby kedy si vstúpila do sveta MLM , pokrok aký si spravila je naozaj raketový...nielenže máš veľa skúseností z rôznych oblastí, ale hlavne oceňujem tvoj individuálny prístup k ľuďom, snahu pomôcť im v ich ceste . Páči sa mi na tebe tvoja túžba stále sa vzdelávať a ísť stále vyššie a vyššie a tým pádom aj odovzdávaš cenné informácie, tipy a triky ako to robiť geniálne ...
Lucia K.