30 TIPOV, vďaka ktorým NAŠTARTUJEŠ POSTOVANIE TAK, ŽE NEPRESTANEŠ

TENTO MANUÁL ŤA NAUČÍ PRAVIDELNE POSTOVAŤ PRÍSPEVKY NA SOCIÁLNE SIETE

KARTIČKY RADOSTI PRE ÚSPEŠNÚ PODNIKATEĽKU

KARTIČKY RADOSTI pre úspešnú podnikateľku sú motivačné kartičky, ktoré majú za úlohu pomôcť ti na tvojej podnikateľskej ceste. Posilnia tvoj mindset a častokrát ti pomôžu v rozhodovacích procesoch.

Kurz X FACTOR MLM PODNIKANIA

Zapáčilo sa ti pracovať z domu? Online? Alebo si v multilevel marketingu a už dlhšie a stále to nie je ono? Nevieš ako osloviť ľudí, prípadne ako budovať kvalitný a stabilný team?

Ponúkam Ti moje dlhoročné skúsenosti z offline a online podnikania, ktoré som zhrnula do kurzu priamo pre Teba, ktorý ťa vystrelí raketovo hore.

Moje vlastné odskúšané metódy, právne zázemie, umelecké tipy a triky, tvorba videí, práca so sociálnymi sieťami, komunikačné skills a umenie nenásilného predaja...a mnoho ďalšieho.

Chceš vedieť viac ? Ozvi sa....

WEBINÁR

ZVÝŠ SVOJE PREDAJE VĎAKA PRÍBEHOM (STORIES) NA INSTAGRAME / FACEBOOKU

Vieš si predstaviť, že by si predávala svoje produkty a služby ako známi influenceri? Že ti stačí len zdieľať kreatívny a kvalitný obsah a zákazníci sa k tebe pohrnú?

Nemusím Ti hovoriť, že doba je rýchla a sociálne siete ovládajú nielen náš život, ale aj náš biznis.  Je dokázané, že sledovatelia – potenciálni klienti sledujú na sociálnych sieťach príbehy minimálne jednej firmy a radšej si nakúpia od ľudí, ktorí na príbehoch zdieľajú svoj produkt/službu.

OSOBNÁ KONZULTÁCIA

Ponúkam Ti one-on-one konzultáciu priamo na mieru tvojmu podnikaniu. Je jedno či si úplne na začiatku, alebo si už levelup podnikateľka – podám Ti pomocnú ruku  a spoločne nastavíme stratégie, ktoré ťa posunú tam kam potrebuješ  a zahodíme nefunkčné metódy, ktoré ťa brzdia v raketovom raste.

Chceš vedieť viac ? Ozvi sa.....